Instagram-Logo-HD-

 

Wloguj, wyloguj, wloguj, wyloguj.. i tak w kółko. Osoby korzystające z Instagrama posiadające więcej niż jedno konto z pewnością wiedzą o czym mówię. Wygląda jednak na to, że ich męki wreszcie się skończą. Jak donosi portal Android Police, najnowsza wersja Instagrama dla Androida wnosi bardzo ciekawą, a najważniejsze – użyteczną funkcję.

 

Jak donoszą źródła, Instagram w wersji 7.12.0 umożliwi użytkownikowi obsługę wielu kont jednocześnie. Jest to z pewnością zbawcza funkcja, na którą wielu czekało od… 5 lat, kiedy to Instagram stawiał pierwsze kroki.

 

android police
Wydaje się jednak, że najnowsza aktualizacja jest wprowadzana stopniowo, więc istnieje możliwość, że nie wszyscy dostaniecie ją w tym samym czasie. Jeśli jednak znajdujesz się w gronie szczęśliwców i chcesz skorzystać z tej opcji, to wystarczy, że klikniesz w opcję „Dodaj konto”, a następnie będziesz miał możliwość założenia lub dodania kolejnych istniejących kont. Całość możecie zobaczyć na obrazku powyżej.

 

Co ciekawe, ta sama aktualizacja na iOS nie wnosi tej funkcjonalności. Nie znamy powodów takiego stanu rzeczy, ale ze względu na to, że nas to nie dotyczy – nie będziemy płakać.

 

Źródło: Instagram, gsmarena, android police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.