Na to czekaliście! Aktualizacja Instagrama wnosi bardzo użyteczną funkcję

Newsy

Instagram-Logo-HD-

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wloguj, wyloguj, wloguj, wyloguj.. i tak w kółko. Osoby korzystające z Instagrama posiadające więcej niż jedno konto z pewnością wiedzą o czym mówię. Wygląda jednak na to, że ich męki wreszcie się skończą. Jak donosi portal Android Police, najnowsza wersja Instagrama dla Androida wnosi bardzo ciekawą, a najważniejsze – użyteczną funkcję.

 

Jak donoszą źródła, Instagram w wersji 7.12.0 umożliwi użytkownikowi obsługę wielu kont jednocześnie. Jest to z pewnością zbawcza funkcja, na którą wielu czekało od… 5 lat, kiedy to Instagram stawiał pierwsze kroki.

 

android police
Wydaje się jednak, że najnowsza aktualizacja jest wprowadzana stopniowo, więc istnieje możliwość, że nie wszyscy dostaniecie ją w tym samym czasie. Jeśli jednak znajdujesz się w gronie szczęśliwców i chcesz skorzystać z tej opcji, to wystarczy, że klikniesz w opcję „Dodaj konto”, a następnie będziesz miał możliwość założenia lub dodania kolejnych istniejących kont. Całość możecie zobaczyć na obrazku powyżej.

 

Co ciekawe, ta sama aktualizacja na iOS nie wnosi tej funkcjonalności. Nie znamy powodów takiego stanu rzeczy, ale ze względu na to, że nas to nie dotyczy – nie będziemy płakać.

 

Źródło: Instagram, gsmarena, android police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x