ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Bezprzewodowe ładowanie za darmo w każdym smartfonie? Kolejny ciekawy projekt na Indiegogo

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Zrzut ekranu 2015-11-27 o 18.21.50

Kickstarter, Indiegogo – te platformy kojarzą się głównie z ciekawymi projektami, które zbierają fundusze na start swojej działalności. Tym razem pojawiła się tutaj firma Gecko, która chce wprowadzić prosty sposób na bezprzewodowe ładowanie możliwe we wszystkich smartfonach – dostępne nawet za darmo.

Jak to zrobić? Bardzo prosto, ale o tym za chwilę. Zacznijmy od projektu, który łączy magnesy z indukcyjnym ładowaniem. Jednak zamiast tłumaczyć wszystko słowami, obejrzyjcie sami poniższy film:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y1TTZ__BkSI[/youtube]

Projekt znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Tak, nie jest to do końca indukcyjne ładowanie, ale łączy zalety kabli i możliwości szybkiego odłączenia urządzenia od źródła energii. Jednak wspomniałem, że możemy dostać za darmo taki „gadżet”. Jak to zrobić? Wystarczy wpłacić „symbolicznego” dolara, a następnie podzielić się projektem na jednym z portali społecznościowych. Następnie wystarczy poinformować o tym autorów, którzy zwrócą wpłacone pieniądze, a także przyślą podstawową wersję tego dodatku. Również istnieje możliwość pominięcia wpłaty 1 dolara.

Siła tkwi w prostocie. Sprzedaż, jak i wysyłka pierwszej partii adapterów rozpocznie się na początku przyszłego roku. W takim razie jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem czy zostajecie przy tradycyjnych kablach?

Sprawdź najnowsze wpisy