52e10211062a4

Samsungowy sklep z motywami rozrasta się w błyskawicznym tempie i codziennie można w nim znaleźć coś nowego. Również i teraz do Theme Store trafiły dziesiątki świeżych propozycji, które zachęcają do przetestowania. Jakby tego było mało, warto zaznaczyć, że w tym roku Samsung wygrał z Coca-Colą. Udało mu się pierwszemu zacząć święta.

 

Do Theme Store, sklepu z motywami, jaki znajdziecie w takich modelach Samsunga jak seria Galaxy A, propozycje z rodziny Galaxy S6 czy w nieco większych produktach jak np. Note 5 trafiło aż 48 nowych projektów, które już możecie zacząć pobierać. Wśród nich znajdziemy kilka interesujących pozycji.

 

Cz chciałbym ponownie powtórzyć to fakt, że wśród tego pokaźnego zbioru świeżych motywów znajdziemy kilka wariantów świątecznych. Cóż, Adwent się jeszcze nie rozpoczął, ale jednak końcówka listopada do czegoś zobowiązuje. Nie neguję tego wcale – osobiście sam lubię, kiedy w czasie prószenia białym śniegiem za oknem mój smartfon sam przyjmuje akcent świąteczny.

 

A tymczasem pora na przedstawienie kilku propozycji, być może niektóre z nich wpadną Wam w oko:

 

Christmas Market

 

Samsung-Theme-Store-Christmas-Market

 

White Christmas

 

Samsung-Theme-Store-White-Christmas

 

[MINU] Violet

 

Samsung-Theme-Store-MINU-Violet

 

[MINU] Black Edition

 

Samsung-Theme-Store-MINU-Black-Edition

 

 

Motywy Aire

 

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.