Nokia C1

 
Od dłuższego czasu w Internecie pisze się o powrocie Nokii na rynek smartfonów. Po debiucie tabletu o nazwie N1, firma zamierza wkroczyć na rynek telefonów z Androidem. Ponadto nawet sam prezes potwierdził te rewelacje. Czy nowy model będzie się nazywał C1? Tego jeszcze nie wiemy. Podobnie, nie znana jest również jego specyfikacja jak i wygląd. W sieci pojawiają się różne rendery, jednak są to jedynie „fanowskie” wybryki. Widzieliśmy nawet „hands-on” urządzenia, które również nie wydaje się być prawdziwe.
 
Wczoraj do Internetu trafiła kolejna interpretacja nadchodzącego dzieła fińskiej spółki. Autor tych zdjęć oczywiście twierdzi, że przedstawiają one urządzenie, jednak nie należy ufać tym informacjom. Prawdopodobnie jest to kolejna autorska wizja. Widać, że smartfon ustawiony na przodzie działa na Androidzie, za nim z kolei jest telefon z mobilnym Windowsem. Dziwna wizja, która mi się nie podoba. Chciałbym, żeby Nokia wróciła, ale nie w takim wydaniu (przedstawiona koncepcja jest słaba). Czekam na urządzenie firmy wykonane z aluminium, mocnymi parametrami i tzw. „killer feature”, które mnie zaskoczy. Oczywiście smartfon ma działać tylko na Androidzie z miłą dla oka nakładką.
 
źródło: gsmarena, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.