google-starwars

 

Czekasz z niecierpliwością na film Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Film trafi do kin już w grudniu, więc nic dziwnego, że wokół nas jest coraz więcej szumu związanego z tą produkcją. Wiele stron stroi się w „starwarsowe” klimaty, sklepy oferują kupno Gwiezdnej sagi, a do całego zgiełku przyłącza się właśnie sam gigant z Mountain View, czyli Google.

 

 

Osoby blisko związane z klimatem Gwiezdnych Wojen po wejściu na stronę od razu poczują się jak w domu. Witryna uruchomiona przez Google oferuje nam określenie się po której stronie mocy jesteśmy, i zapewniam Was, że wybór będzie niósł wiele zmian w usługach, które oferuje nam Google. Jeśli więc korzystasz z takich produktów jak Tłumacz, Kalendarz, Youtube, Gmail, Chrome i  innych, to możesz spodziewać się wielu niespodzianek związanych z powyższymi usługami. Myśliwce, miecze świetlne, sceny z filmu, tła związane z Gwiezdnymi Wojnami i wiele, wiele innych atrakcji czeka Cię po wybraniu Jasnej, no albo Ciemnej strony mocy.

 

star wars google

 

Zmiany oczywiście będą widoczne na urządzeniach mobilnych. Dlatego użytkownicy Androida, iOS i Windowsa także będą mogli uczestniczyć w tym galaktycznym szaleństwie. Sami sprawdźcie, jakie zmiany czekają i Wasze urządzenia. Co ciekawe, Google zapowiada, że to dopiero początek atrakcji. Spodziewajcie się więc, że w najbliższych dniach Kalifornijczycy będą nas regularnie zaskakiwać.

 

google starwarsss

 

Premiera najnowszego filmu tej kultowej sagi już 18 grudnia, więc mamy trochę czasu na zabawę z Google. Niech moc będzie z Wami!

 

Źródło: Google, qz

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.