ExynosProcessorLogo-1200-80

 
BlackBerry próbuje ostatkiem sił stanąć na nogi. Firmie ma w tym pomóc przede wszystkim sprzedaż modelu Priv. Czy jego debiut rynkowy okaże się sukcesem? Tego dowiemy się w przyszłości. Spółce jednak wyraźnie zależy na odbiciu się od dna, tym bardziej, że smartfon działa pod systemem Android.
 
Ostatnie informacje, wskazują dodatkowo, że przedsiębiorstwo testuje procesor Exynos 7420 od Samsunga. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Koreańczycy udostępniają swój chipset innym firmom. Wystarczy przypomnieć Meizu z modelem Pro 5.
 
W Internecie można znaleźć nieznane urządzenie BlackBerry o nazwie kodowej STV100-1 na GFXBench, które napędzane jest wspomnianym chipsetem. System wskazany w przecieku to Android 5.1.1. Smartfon prawdopodobnie posiada 5,1-calowy ekran QHD, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 16 MP z tyłu oraz 5 MP z przodu. Pod względem specyfikacji, telefon wydaje się być podobny do Galaxy S6, więc być może plotki te nie są do końca prawdziwe. Czas je zweryfikuje.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.