EverythingMe-Launcher-Hands-On

 

Nie można powiedzieć, że launcherów na Androida jest mało, albo że nie są one różnorodne. Są jednak i takie, których brak po prostu będzie widoczny, i tak jest z EverythingMe Launcherem. Jak właśnie widzimy – popularność to nie wszystko. Względny finansowe przechyliły szalę na niekorzyść autorów.

 

EverythingMe zdobył popularność przede wszystkim poprzez swoją ciekawą funkcjonalność. Produkt oferował nam ustalenie konkretnego zachowania smartfona i wyglądu pulpitu w zależności od pory dnia, czy też lokacji. Był to powiew świeżości na rynku launcherów, więc nikogo nie dziwiło, że zdobył on tylu fanów w tak krótkim czasie. Przypomnijmy sobie więc raz jeszcze jak wyglądał EverythingMe:

 

 

Jak się dowiedzieliśmy, gwoździem do trumny był system monetyzacji aplikacji. Mimo znacznej popularności twórcy nie zdołali stworzyć z EverythingMe maszynki do robienia pieniędzy.

 

Wsparcie dla EverythingMe ma się zakończyć w najbliższych dniach. Nie oznacza to oczywiście, że idea całkowicie upadła, po prostu nie będziecie mogli już liczyć na wsparcie producenta, chyba, że udostępni on kod źródłowy. Dla fanów aplikacji mimo wszystko jest to smutna chwila, ale zawsze pozostaje im grono alternatyw.

 

Źródło: AndroidAuthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.