Wtopa goni wtopę, czyli kolejny problem z Nexusem

1 minuta czytania
Komentarze
lg google huawei nexus 6p 5x porownanie razem skakjad

 
Ostatnimi czasy, smartfony Nexus nie mają dobrej prasy w Internecie. Można by rzec, że wisi nad nimi jakieś fatum. Przypomnijmy, że pisaliśmy już o zginającym się Nexusie 6P oraz tłukącym się szkle z tyłu urządzenia. Następnie dowiadywaliśmy się o problemach z dotykiem podczas ładowania w modelu 5X od LG. Teraz po raz kolejny usterki dotyczą telefonu od Huawei.
 
Użytkownicy wspomnianego produktu narzekają na bardzo słabą jakość mikrofonu zamieszczonego w urządzeniu. Rozmówcy tych klientów nie słyszą ich wyraźnie i dokładnie. Taka sytuacja ma miejsce podczas normalnych połączeń głosowych, ale również przez Internet, np. w konwersacjach przez Hangouts. Niektóre osoby doświadczają tych problemów tylko podczas włączonego głośnika, inni także w czasie normalnej rozmowy. Posty na ten temat pojawiają się między innymi na forach Google, xda-developers i reddit. Google jest świadome zaistniałej sytuacji i bada sprawę szczegółowo.
 
Szkoda, że nowe Nexusy zaliczają tyle wpadek. Szczególnie Nexus 6P wydawał się być świetnym urządzeniem, tym bardziej, że zbierał dobre opinie i recenzje, które niestety są weryfikowane przez użytkowników.
 
źródło: gsmarena

Motyw