Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Trochę ponad miesiąc temu pisaliśmy o swieżym produkcie Motoroli o nazwie Zeppelin. Czeski portal mobile, ukazuje nam nowe zdjecie telefonu, które jednak różni się od wczesniejszych. Jak jednak twierdzą nasi poludniowi sąsiedzi, właśnie ten model – działający na bazie Androida – ma zostać przedstawiony na MWC w Barcelonie jako Zeppelin. Ze znanych elementów hardware’u możemy wymienic ekran 3.2 cala HVGA, aparat 5MP, GPS oraz przyciski dotykowe. Software to Android 2.0 lub 2.1 z nakładką Blur.

Jak możemy przeczytać nie bedzie to urządzenie typu „High end”, aczkolwiek my czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje na temat tego telefonu jak i samej obecności OS Android w kolejnych urządzeniach.
Bartosz Korman