Motorola Zeppelin ponownie, ale inaczej.

Newsy

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Trochę ponad miesiąc temu pisaliśmy o swieżym produkcie Motoroli o nazwie Zeppelin. Czeski portal mobile, ukazuje nam nowe zdjecie telefonu, które jednak różni się od wczesniejszych. Jak jednak twierdzą nasi poludniowi sąsiedzi, właśnie ten model – działający na bazie Androida – ma zostać przedstawiony na MWC w Barcelonie jako Zeppelin. Ze znanych elementów hardware’u możemy wymienic ekran 3.2 cala HVGA, aparat 5MP, GPS oraz przyciski dotykowe. Software to Android 2.0 lub 2.1 z nakładką Blur.

Jak możemy przeczytać nie bedzie to urządzenie typu „High end”, aczkolwiek my czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje na temat tego telefonu jak i samej obecności OS Android w kolejnych urządzeniach.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x