Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Dokładnie tak jak myślicie. System zainstalowany w HTC Magic z powyższego zdjęcia to oficjalny Android 2.1 (fotografia jest naszego autorstwa). Najnowsza obecnie wersja systemu Google jest cały czas testowana i przystosowywana do Magica. Tak więc są szanse na jego aktualizację.

Pamiętacie może tego newsa? Jak widać wystarczająco wstrząsnął on HTC & Orange i zmotywował ich do działania. Przypomnijmy – obiegł on cały świat. Niestety są tego także i minusy. Data premiery update’u dla HTC Hero została zmieniona z 15-17 lutego na termin nam nieznany. Tak to już jest z aktualizacjami, że nie mogą one być przeprowadzane o porze którą wszyscy znają… Obecnie informacja ta jest ograniczana jedynie do zarządu HTC.
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).