Android 2.1 dla Magic’a. Aktualizacja Hero przeniesiona

Newsy

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dokładnie tak jak myślicie. System zainstalowany w HTC Magic z powyższego zdjęcia to oficjalny Android 2.1 (fotografia jest naszego autorstwa). Najnowsza obecnie wersja systemu Google jest cały czas testowana i przystosowywana do Magica. Tak więc są szanse na jego aktualizację.

Pamiętacie może tego newsa? Jak widać wystarczająco wstrząsnął on HTC & Orange i zmotywował ich do działania. Przypomnijmy – obiegł on cały świat. Niestety są tego także i minusy. Data premiery update’u dla HTC Hero została zmieniona z 15-17 lutego na termin nam nieznany. Tak to już jest z aktualizacjami, że nie mogą one być przeprowadzane o porze którą wszyscy znają… Obecnie informacja ta jest ograniczana jedynie do zarządu HTC.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x