google play logo sklep kldalksad

 

Kilka tygodni temu mogliście u nas przeczytać o astronomicznych wartościach, które można zostawić w sklepie Play. Jednak Google poszerzyło teraz widełki w drugą stronę, a to już z pewnością jest dobra wiadomość. Wśród 17 wymienionych przez amerykańską firmę krajów pojawiła się także Polska i niedługo zapewne ujrzymy jeszcze prostsze programy, które będą mogły kosztować minimalną stawkę.

 

Dotychczasowo w sklepie Play mogliśmy znaleźć propozycje, za które zapłacimy minimalnie 2,99 złotych. Teraz to się zmienia i została dodana kolejna wartość: 1,79 złotych. To pozytywna zmiana, gdyż oczywiście nie tylko będą wprowadzane prostsze, płatne aplikacje, ale zapewne też wiele dotychczasowych propozycji za 2,99 złotych staną się tańsze. Dotyczy to również mikropłatności, w których będziemy mogli znaleźć poszczególne elementy właśnie za 1,79 złotych. Jednak pamiętacie astronomiczną wartość, o której wspomniałem na początku newsa? W takim razie najnowsze widełki wyglądają następująca: od 1,79 do nawet 1800 złotych. No cóż, dla każdego coś dobrego, ale z pewnością należy być ostrożnym przy zakupach niepewnych tytułów.

 

Jednak czy często robicie zakupy w sklepie Play? Ja osobiście bardzo rzadko zostawiam gotówkę w tym miejscu, aczkolwiek zawsze warto wspierać twórców i nie szukać okazji „na lewo” – mimo wszystko, to powinniście wiedzieć?

 

 

źródło: android-developers.blogspot.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.