huawei-y300

Coraz więcej ciekawych urządzeń z Androidem JellyBean pojawia się na rynku, co może cieszyć. Do sieci wyciekły informacje o nowym urządzeniu koncernu Huawei, które ma kosztować 250 dolarów i posiadać całkiem przyzwoitą specyfikację techniczną. Sprawdźmy co znajdziemy w nowym Huawei Y300, bo o nim właśnie mowa?

Smartfon ma posiadać ekran WVGA o przekątnej 4 cali, dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 512 MB RAM, baterię 1730 mAh. Urządzenie ma ważyć zaledwie 120 gram. Oprócz tego wiemy, że będzie pracowało na Androidzie 4.1.1 JellyBean.

Urządzenie ma trafić do sprzedaży pod koniec grudnia, najpierw pojawi się prawdopodobnie w Brazylii.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.