colorfly-ct131-tiny-13.3-inch-tablet-quad-core-642x300

Poszukujecie naprawdę dużego tabletu, na którym wygodnie można by przeglądać Internet czy też czytać książki? Lubicie obejrzeć film w HD, ale 7 czy 10 cali w tablecie to dla Was za mało? Kto wie, czy strzałem w dziesiątkę nie okaże się tablet Colorfly CT131 Tiny, który został zapowiedziany przez producenta rodem z Chin.

Nie wiemy na razie zbyt dużo o urządzeniu, ale już kilka szczegółów zachęca do śledzenia rozwoju tego projektu. Tablet ma posiadać ekran o wielkiej przekątnej równej 13,3 cala, czterordzeniowy procesor ( jego producenta na razie nie znamy), aparaty przedni i tylny (ciekawe jakim doświadczeniem będzie robienie zdjęć takim potworem), oraz 16 GB wbudowanej pamięci i głośniki stereo. Prawdopodobnie na pokładzie znajdziemy również 2 GB pamięci RAM.

colorfly-ct131-133tablet

Niestety dotychczas wiemy o tym tablecie tylko tyle – nie wiadomo do końca czy będzie pracował on na Androidzie czy na Windows 8, choć bardziej prawdopodobną jest ta pierwsza opcja. Jeśli urządzenie nie będzie posiadało zbyt wysokiej ceny – na kanapowe urządzenie multimedialne zapewne będzie jak znalazł.

Źródło: gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.