ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Tablet Colorfly CT131 Tiny z ekranem 13,3 cala już wkrótce

Autor: Rafał Kaczor Kategoria: Newsy
colorfly-ct131-tiny-13.3-inch-tablet-quad-core-642x300

Poszukujecie naprawdę dużego tabletu, na którym wygodnie można by przeglądać Internet czy też czytać książki? Lubicie obejrzeć film w HD, ale 7 czy 10 cali w tablecie to dla Was za mało? Kto wie, czy strzałem w dziesiątkę nie okaże się tablet Colorfly CT131 Tiny, który został zapowiedziany przez producenta rodem z Chin.

Nie wiemy na razie zbyt dużo o urządzeniu, ale już kilka szczegółów zachęca do śledzenia rozwoju tego projektu. Tablet ma posiadać ekran o wielkiej przekątnej równej 13,3 cala, czterordzeniowy procesor ( jego producenta na razie nie znamy), aparaty przedni i tylny (ciekawe jakim doświadczeniem będzie robienie zdjęć takim potworem), oraz 16 GB wbudowanej pamięci i głośniki stereo. Prawdopodobnie na pokładzie znajdziemy również 2 GB pamięci RAM.

colorfly-ct131-133tablet

Niestety dotychczas wiemy o tym tablecie tylko tyle – nie wiadomo do końca czy będzie pracował on na Androidzie czy na Windows 8, choć bardziej prawdopodobną jest ta pierwsza opcja. Jeśli urządzenie nie będzie posiadało zbyt wysokiej ceny – na kanapowe urządzenie multimedialne zapewne będzie jak znalazł.

Źródło: gizchina

Sprawdź najnowsze wpisy