prestigio-pap4300-scr

Smartfony ze slotem DUAL-Sim oraz Androidem jednocześnie to dziś dość mały procent wszystkich urządzeń z Androidem, zwłaszcza w Polsce. Tym bardziej ciekawą ofertą może być dla Was telefon Prestigio PAP4300, wyposażony zarówno w Zielonego Robota jak i wsparcie dla dwóch kart SIM.

Prestigio wyposażono w ekran o wielkości 4,3 cala i rozdzielczości WVGA, procesor jednordzeniowy MT6575 Cortex A9 o taktowaniu 1 GHz, układ graficzny PowerVR SGX531, aparat 5 Mpx z autofocusem, przednią kamerkę VGA do prowadzenia rozmów wideo, wspomniany slot DUAL-Sim i WiFi w standardzie b/g/n. Oprócz tego w PAP4300 znajdziemy Bluetooth 4.0, GPS z A-GPS, 4 GB wbudowanej pamięci, slot microSD obsługujący karty o maksymalnej pojemności 32 GB oraz baterię 1500 mAh. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0.4.

Urządzenie kosztować ma 999 złotych. 

Źródło: komputerswiat

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.