Google stworzy Nexus Call Center?

Newsy

google-logo

Zapewne nie raz pytaliście znajomego, który lubi mobilne technologie, o sposób na naprawę jakiegoś problemu w Waszym telefonie. Nie uważacie, że nie zawsze jest czas i miejsce aby szukać rozwiązań przeróżnych kłopotów na forach czy u kolegów? Kto wie, czy tak właśnie nie myśli kilku pracowników Google, bowiem otrzymujemy interesujące informacje.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wielce prawdopodobne jest, że Google zamierza stworzyć cos na kształt Centrum Obsługi Klienta dla posiadaczy urządzeń Nexus, o czym świadczyć może fakt, że na adres firmy zostało opublikowane na kilku portalach z ofertami pracy ogłoszenie. Pewna firma o adresie identycznym jak ten Giganta poszukuje wykwalifikowanych pracowników do pracy na stanowisku informatora telefonicznego. Osoby o rocznym doświadczeniu w podobnym zawodzie i chętne do nauki i rozwijania swojej kariery mogą złożyć podanie o pracę.

Nexus-Call-Center-650x226 

Można spodziewać się, iż usługa ta będzie na początku dostępna tylko po angielsku, ale kto wie – być może Google stworzy także europejski, dedykowane oddziały Nexus Call Center.

Mając telefon od Google, chcielibyście mieć możliwość uzyskania natychmiastowej pomocy na temat synchronizacji poczty czy też aktualizacji systemu?

Źródło: droidlife


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x