ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Google stworzy Nexus Call Center?

Autor: Rafał Kaczor Kategoria: Newsy
google-logo

Zapewne nie raz pytaliście znajomego, który lubi mobilne technologie, o sposób na naprawę jakiegoś problemu w Waszym telefonie. Nie uważacie, że nie zawsze jest czas i miejsce aby szukać rozwiązań przeróżnych kłopotów na forach czy u kolegów? Kto wie, czy tak właśnie nie myśli kilku pracowników Google, bowiem otrzymujemy interesujące informacje.

Wielce prawdopodobne jest, że Google zamierza stworzyć cos na kształt Centrum Obsługi Klienta dla posiadaczy urządzeń Nexus, o czym świadczyć może fakt, że na adres firmy zostało opublikowane na kilku portalach z ofertami pracy ogłoszenie. Pewna firma o adresie identycznym jak ten Giganta poszukuje wykwalifikowanych pracowników do pracy na stanowisku informatora telefonicznego. Osoby o rocznym doświadczeniu w podobnym zawodzie i chętne do nauki i rozwijania swojej kariery mogą złożyć podanie o pracę.

Nexus-Call-Center-650x226

Można spodziewać się, iż usługa ta będzie na początku dostępna tylko po angielsku, ale kto wie – być może Google stworzy także europejski, dedykowane oddziały Nexus Call Center.

Mając telefon od Google, chcielibyście mieć możliwość uzyskania natychmiastowej pomocy na temat synchronizacji poczty czy też aktualizacji systemu?

Źródło: droidlife

Sprawdź najnowsze wpisy