Xperia

 
Plotki dotyczące tego modelu krążą w Internecie od prawie roku. Spekuluje się, że smartfon będzie posiadał ekran o wielkości 6,44 cala (oczywiście 4K) oraz procesor Snapdragon 820. Inne spekulacyjne parametry to: 4 GB RAM, aparat 23 MP, bateria o pojemności 4000 mAh. Mówiło się także, że flagowiec zostanie zaprezentowany podczas targów CES lub ewentualnie MWC.
 
Sony Xperia Z5 Ultra
 
Wiemy także, że telefony Sony są testowane w Indiach. Jeden z tamtejszych sklepów posiada nawet Xperię Z5 Ultra w swojej przedsprzedażowej ofercie! Interesujący jest fakt, że zapisana specyfikacja wydaje się znajoma. Podana jest również orientacyjna cena słuchawki, a także….data premiery?! Ustalona została na 23 grudnia 2015 roku! Poniżej można przeczytać, że „data wydania Sony Xperii Z5 Ultra bazuje na informacjach pozyskanych ze źródeł internetowych, może jednak się zmienić wskutek oficjalnej prezentacji”. Oczywiście zdjęcie zamieszczone w sklepie nie przedstawia wyglądu telefonu, a termin ten należy traktować z dużą dozą rezerwy. Z drugiej jednak strony, Indie potrafią być dobrym źródłem informacji na temat oczekiwanych premier. Czas pokaże czy to prawda.
 
źródło: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.