Humble Mobile Bundle

 
W Humble Mobile Bundle mogliśmy znaleźć kilka tytułów na wyprzedaży. Pakiet zazwyczaj obejmował sześć gier, które można było kupić za bardzo niską cenę. Sumaryczne koszty ich zakupu były znacznie niższe niż w przypadku pojedynczego nabycia. Nowe tytuły znajdowały się na stronie przez około 2 tygodnie. Warto dodać, że wszystkie gry były wolne od DRM. Ponadto klienci mogli wybrać, na które organizacje charytatywne zostaną przekazane pieniądze.
 
Niestety ekipa stojąca za Humble Mobile Bundle zapowiedziała, że nie będzie więcej oferty wyprzedażowej co 2 tygodnie. Nie oznacza to, że nie znajdziemy tutaj wyprzedaży w ogóle, ale będą one inaczej wyglądały niż dotychczas. Przykładowo, będzie można odwiedzać dział Androida w Humble Store, aby ściągnąć pożądany przez nas tytuł. Być może pojawią się tu „bundle” na urządzenia mobilne w ciągu roku (z jaką częstotliwością? – nie wiadomo). Patrząc na sklep Humble jedno jest pewne. Takich wyprzedaży, jakie widzieliśmy do tej pory raczej nie zobaczymy. Obecnie tylko kilka tytułów jest pojedynczo w promocyjnych cenach. Szkoda.
 
źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.