xperia-arc-02

Jak zwykle przed spodziewaną wielką premierą nowego urządzenia Google najwięcej mówi się o nim. W cieniu nowinek o nowym super-Nexusie znalazła się wiadomość dotycząca Androida 4.2, oznaczonego przypuszczalnie jako Key Lime Pie.

Według serwisu Android Authority, na ich serwerach cały czas logowane są odwiedziny przeróżnych urządzeń opartych na systemie Google Android 4.2, nie wiemy jednak czy będzie to poprawka do JellyBean, czy też nowy system oznaczony jako Key Lime Pie. Portal podaje informację dość zaskakującą: najwięcej odwiedzin zanotowano ze smartfonu Sony Ericsson Xperia Arc S, pracującego na owym nieznanym systemie.

android_key_lime_pie

Smartfon Sony pobił w ilości wejść na serwery takich konkurentów jak Nexus 7 i Galaxy Nexus. Istnieje możliwość, iż trwają testy nowej aktualizacji dla któregoś smartfona Sony, ale nie możemy być pewnymi żadnej z tych teorii.

Ciekawym zagadnieniem jest, jak tłumaczyłaby się firma Sony z braku aktualizacji dla Arc S, skoro ten może udźwignąć nowe kompilacje systemu. Być może znowu usłyszelibyśmy nową teorię dziejów, tak jak w przypadku Samsunga Galaxy S czy HTC Desire HD. A Wy jak myślicie?

Źródło: ubergizmo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.