ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android 4.2 testowany na Xperii Arc S?

Autor: Rafał Kaczor Kategoria: Newsy
xperia-arc-02

Jak zwykle przed spodziewaną wielką premierą nowego urządzenia Google najwięcej mówi się o nim. W cieniu nowinek o nowym super-Nexusie znalazła się wiadomość dotycząca Androida 4.2, oznaczonego przypuszczalnie jako Key Lime Pie.

Według serwisu Android Authority, na ich serwerach cały czas logowane są odwiedziny przeróżnych urządzeń opartych na systemie Google Android 4.2, nie wiemy jednak czy będzie to poprawka do JellyBean, czy też nowy system oznaczony jako Key Lime Pie. Portal podaje informację dość zaskakującą: najwięcej odwiedzin zanotowano ze smartfonu Sony Ericsson Xperia Arc S, pracującego na owym nieznanym systemie.

android_key_lime_pie

Smartfon Sony pobił w ilości wejść na serwery takich konkurentów jak Nexus 7 i Galaxy Nexus. Istnieje możliwość, iż trwają testy nowej aktualizacji dla któregoś smartfona Sony, ale nie możemy być pewnymi żadnej z tych teorii.

Ciekawym zagadnieniem jest, jak tłumaczyłaby się firma Sony z braku aktualizacji dla Arc S, skoro ten może udźwignąć nowe kompilacje systemu. Być może znowu usłyszelibyśmy nową teorię dziejów, tak jak w przypadku Samsunga Galaxy S czy HTC Desire HD. A Wy jak myślicie?

Źródło: ubergizmo

Sprawdź najnowsze wpisy