samsung galaxy note 5 oficjalnie basdksakjsa

 
Pamiętacie „Pengate” sprzed 3 miesięcy? Niektórzy użytkownicy Samsunga Galaxy Note 5 wkładali S Pen odwrotnie niż powinni, co powodowało, iż rysika tego nie można było wyjąć. Trzeba przyznać, że kreatywność klientów nie zna granic i nawet Koreańczycy nie spodziewali się, że znajdą się osoby skłonne do takich czynności. Gdy można już stwierdzić, że afera ucichła, firma zdecydowała się na rozwiązanie problemu.
 
Niestety nie jest to ani ulepszony S Pen, ani nawet nowa partia Note’a 5, a jedynie wydanie ostrzeżenia w postaci naklejki dla nowych użytkowników flagowca. Niektóre media nazywają ją „odporną na idiotów” (w moim przekonaniu bardzo słusznie, jak najbardziej się pod tym podpisuję, tym bardziej, że używałem Note’a 4 przez kilka miesięcy i nie wiem jak można pomylić strony S Pena).
 
Note 5
 
Na wspomnianej naklejce widnieje napis: „Upewnij się, aby włożyć S Pen szpicem do środka. Włożenie S Pena w niewłaściwy sposób może spowodować, iż utknie on we wnętrzu i może uszkodzić rysik oraz telefon”. Jeżeli nie jesteśmy w stanie tego zapamiętać, to nie powinniśmy kupować sobie tak skomplikowanych urządzeń.
 
źródło: theverge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.