Samsung dodaje naklejkę „odporną na idiotów”, przeznaczoną dla użytkowników wkładających S Pen odwrotnie do Note’a 5

Newsy

samsung galaxy note 5 oficjalnie basdksakjsa

 
Pamiętacie „Pengate” sprzed 3 miesięcy? Niektórzy użytkownicy Samsunga Galaxy Note 5 wkładali S Pen odwrotnie niż powinni, co powodowało, iż rysika tego nie można było wyjąć. Trzeba przyznać, że kreatywność klientów nie zna granic i nawet Koreańczycy nie spodziewali się, że znajdą się osoby skłonne do takich czynności. Gdy można już stwierdzić, że afera ucichła, firma zdecydowała się na rozwiązanie problemu.
 
Niestety nie jest to ani ulepszony S Pen, ani nawet nowa partia Note’a 5, a jedynie wydanie ostrzeżenia w postaci naklejki dla nowych użytkowników flagowca. Niektóre media nazywają ją „odporną na idiotów” (w moim przekonaniu bardzo słusznie, jak najbardziej się pod tym podpisuję, tym bardziej, że używałem Note’a 4 przez kilka miesięcy i nie wiem jak można pomylić strony S Pena).
 
Note 5
 
Na wspomnianej naklejce widnieje napis: „Upewnij się, aby włożyć S Pen szpicem do środka. Włożenie S Pena w niewłaściwy sposób może spowodować, iż utknie on we wnętrzu i może uszkodzić rysik oraz telefon”. Jeżeli nie jesteśmy w stanie tego zapamiętać, to nie powinniśmy kupować sobie tak skomplikowanych urządzeń.
 
źródło: theverge

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x