lg-nexus-4-2-630x485

Kolejne dni godzina po godzinie przynoszą nam coraz to nowsze wieści dotyczące nowego telefonu sygnowanego logiem Google. Dziś, gdy już znamy potencjalny wygląd smartfona, wiemy nieco więcej na temat jego ceny i dostępności.

Jak donosi anglojęzyczny portal Android Authority,  nowy Nexus będzie nosił jedną z dwóch nazw – Nexus 4 lub LG Optimus Nexus. Pierwsza wersja wydaje się jednak nieco lepszym rozwiązaniem. Smartfon ma być sprzedawany z początku wyłącznie poprzez Sklep Play w cenie 399 USD. Znaleźć w nim będzie można 8 GB pamięci wewnętrznej bez wsparcia kart SD, procesor Snapdragon S4 pro oraz 2 GB RAM. Nie uświadczymy radia LTE oraz wyjmowalnej baterii. Ta ostatnia, wbudowana, będzie miała według przecieków 2100 mAh. Premiera odbyć ma się 29 października.

Jakie macie zdanie na temat najnowszych doniesień? Irytuje was mała ilość pamięci wbudowanej? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.