Meizu MX 4-core już niebawem z JellyBean?

Newsy

meizu-mx-4core

Jakiś czas temu na światowych rynkach zadebiutował smartfon chińskiego producenta Meizu, a dokładniej Meizu MX 4-core. Początkowo pracował on na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich z autorską nakładką Flyme OS. Okazuje się, że niedługo może on dostać aktualizację oprogramowania do Androida JellyBean.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Do sieci przedostały się screenshoty, z których wynika, iż ktoś (w domyśle producent) testował urządzenie pracujące na Androidzie 4.1 w benchmarku Antutu. Wydaje się całkiem prawdopodobne, że smartfon dostanie aktualizację do „Żelka”, ale niestety nie wiemy nic na temat ewentualnego terminu czy kompilacji.

meizu-mx-4-core-android-jelly-bean-642x300 

Przypomnijmy: w specyfikacji MX 4-core znajdziemy 4-calowy ekran o rozdzielczości 640×960, procesor Exynos Quad, 1 GB RAM i aparat 8 Mpx z diodą LED. Cena urządzenia w Chinach to około 470 USD, zaś w Europie zależnie od wariantu – 675 USD za wersję 32 GB i 775 za wersję 64 GB.

Źródło: gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x