Lenovo właśnie oficjalnie zaprezentowało prawdziwie muzyczny smartfon

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
Lenovo-Vibe-X3 (1)

Lenovo długo czekało, by oficjalnie ujawnić światu jedną z najlepszych oraz najciekawszych pozycji tego roku. Chodzi tutaj oczywiście o model Vibe X3, który oprócz flagowej specyfikacji technicznej może się dodatkowo pochwalić zdolnościami muzycznymi. Takiej technologii w innych smartfonach próżno szukać.

Najnowsza propozycja od Lenovo to model z serii Vibe, a konkretnie X3. Cechuje się on 5,5 calowym ekranem o rozdzielczości 1920  x 1080 pikseli. Wewnątrz drzemie Snapdragon 808 bądź ośmiordzeniowa jednostka MediaTek (dla wersji 16 GB). Ilość pamięci RAM wynosi 2 lub 3 GB w zależności od tego jaką opcję wybierzemy. Pamięć użytkownika o wielkościach 16, 32, 64 GB można rozszerzyć za pomocą karty micro SD.

Lenovo-Vibe-X3 (2)

Również od konkretnej wersji zależeć będą możliwości fotograiczne.. W kwestii aparatu głównego pojawiają się matryce 13 i 21 megapikselowe, zaś jeśli chodzi o kamerkę przednią będziemy mieć do czynienia z 5 bądź 8 megapikselami.

Najważniejsze są jednak cechy muzyczne Lenovo Vibe X3. Model ten został wyposażony w głośniki stereo znajdujące się na panelu przednim, ponadto zastosowano tutaj technologię Hi-fi 3.0 oraz osobne wzmacniacze głośnika. Możemy być zatem przekonani, że pod względem dźwiękowym smartfon nas nie zawiedzie.

Lenovo-Vibe-X3

Lenovo Vibe X3 pojawi się 25 listopada i kosztować będzie 300 dolarów za wersję z 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, 400 dolarów za 3 GB RAM i 32 GB pam. wew. bądź 470 dolarów ze kombinację 3 GB RAM i 64 GB pam wew.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy