EA zainwestuje w mobilną FIFĘ

1 minuta czytania
Komentarze
ea_mobile_gamer

Gry na systemy mobilne to dziś już pewien standard, który dla wielu użytkowników jest decydującym argumentem za lub przeciw platformie czy też urządzeniu. Jeśli lubicie grać na smartfonie czy tablecie w „kopanie łaciatej”, to mamy dla Was dobre informacje.

EA Sports, czyli producent popularnej serii FIFA, poinformował, że firma w najbliższych latach ma zamiar poczynić poważne inwestycje w segmencie mobilnej odsłony FIFY. Producent chwaląc się sukcesem gry w wersjach 12 i 13 zwłaszcza dla iOS podkreślił, że wielu graczy traktuje rozwiązania przenośne jako jedyną konsolę do grania, zatem EA wobec  tego faktu nie może przejść obojętnie.

Fifa-13-ios

Członek zarządu EA Sports odpowiedzialny za serię FIFA, Mike McCabe, stwierdził iż już w przyszłym roku gra w wersji mobilnej ma być znacznie ulepszona względem poprzednich edycji, co ma przełożyć się na „możliwość konsumpcji FIFY na każdej platformie w równym stopniu”. McCabe stwierdził, że „nie można zrobić wszystkiego w jednej chwili”, ale zapewnił o staraniach EA by mobilna „łaciata” stała się jak najlepsza.

A Wy często gracie w gry piłkarskie na urządzeniach z Androidem? Cieszą Was zapowiedzi EA?

Źródło: thedroidguy

Motyw