Nowa aplikacja kamery dla Xperii Z5 już dostępna

Newsy

Z5_Premium_Feature_White_001-640x453

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Tak jak zapowiadano w okolicach premiery tegorocznej serii flagowców od Sony opublikowano właśnie nową wersję aplikacji do obsługi kamery, która wprowadza nowocześniejszy interfejs. Aby dokonać aktualizacji wystarczy wejść do aplikacji Co Nowego (What’s New) i wybrać z listy aplikację Kamery w wersji 2.0. Obok odświeżonego wzornictwa wprowadzono także uproszczone przełączanie między trybami pracy aparatu – od teraz wystarczy przesunąć po ekranie by wybrać np. tryb manualny zamiast automatycznego. Usprawniono też tryb zdjęć portretowych.

 

z5-cam-ap

 

Sony-Camera-2.0-Xperia-Z5_3-640x360

 

Pełne możliwości aplikacji można zobaczyć na poniższych materiałach video:

 

 

 

Choć nowa wersja nie jest rewolucyjna, to wprowadzone zmiany mogą się podobać. Wprowadza ona jednak powiew świeżości i bez wątpienia jest kolejnym etapem odświeżania interfejsu przez Sony. Warto nadmienić, że dotychczasowy interfejs aplikacji kamery był z nami już od kilku lat. Niestety czytając komentarze w sieci można się natknąć na krytykę nowej wersji z powodu przeniesienia niektórych opcji. Jest to jednak przede wszystkim efekt nowości – za kilka dni wszyscy przywykną do nowego ułożenia funkcji. Na ten moment nie posiadamy informacji, czy nowa aplikacja trafi też do poprzednich Xperii Z – ich posiadacze z pewnością by to docenili, więc można przyjąć, że jest to tylko kwestia czasu.

 

Źródła:Xperiablog.net, Youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x