cube-u30gt-android-tablet-2gb-ram-642x300

Na rynku urządzeń z Androidem te sprzęty, które posiadają 2 GB pamięci Ram, to zaledwie mały odsetek. Jednak zapewne będzie ich tylko przybywało, na co wskazuje po prostu rozwój technologiczny. Dużo tabletów i smartfonów z taką ilością RAMu znajdziemy na rynku chińskim.

Firma z Państwa Środka o nazwie Cube przedstawiła swoje plany do wprowadzenia urządzenia z taką ilością RAMu: tabletu U30GT. Urządzenie to ma posiadać oprócz tego ekran wielkości 9,7 cala, 8 lub 16 GB pamięci wbudowanej, oraz działać ma na najnowszej wersji Androida, czyli JellyBean. Za uboższą wersje przyjdzie nam zapłacić 206 USD, zaś za tę z 16 GB pamięci 238 USD.

Specyfikacja rzecz jasna nie jest znana zbyt szczegółowo, ale urządzenie producenta, który niedawno zaprezentował urządzenie z Retiną z iPada 3, może okazać się naprawdę ciekawe. O wszystkich nowościach będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.