Już niedługo tablet od Cube z 2 GB RAM

Newsy

cube-u30gt-android-tablet-2gb-ram-642x300

Na rynku urządzeń z Androidem te sprzęty, które posiadają 2 GB pamięci Ram, to zaledwie mały odsetek. Jednak zapewne będzie ich tylko przybywało, na co wskazuje po prostu rozwój technologiczny. Dużo tabletów i smartfonów z taką ilością RAMu znajdziemy na rynku chińskim.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Firma z Państwa Środka o nazwie Cube przedstawiła swoje plany do wprowadzenia urządzenia z taką ilością RAMu: tabletu U30GT. Urządzenie to ma posiadać oprócz tego ekran wielkości 9,7 cala, 8 lub 16 GB pamięci wbudowanej, oraz działać ma na najnowszej wersji Androida, czyli JellyBean. Za uboższą wersje przyjdzie nam zapłacić 206 USD, zaś za tę z 16 GB pamięci 238 USD.

Specyfikacja rzecz jasna nie jest znana zbyt szczegółowo, ale urządzenie producenta, który niedawno zaprezentował urządzenie z Retiną z iPada 3, może okazać się naprawdę ciekawe. O wszystkich nowościach będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x