Asus-ZenFone-Zoom-is-certified-by-TENAA (2)

Targi CES w tym roku obrodziły w prezentację kilku całkiem interesujących modeli od Asusa z linii ZenFone. Jednym z nim jest model Zoom, który jest najcieńszym smartfonem oferującym trzykrotny zoom optyczny. Dziś urządzenie trafiło do chińskiej bazy o otrzymało certyfikat TENAA. Sądząc po specyfikacji, jest to dość przyciągająca oko propozycja dla poszukujących fotograficznego smartfona.

 

Asus ZenFone Zoom posiada 5,5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Jednostką napędzającą stanowi procesor Intel Atom Z3580 taktowany zegarem 2,3 GHz w towarzystwie 2 bądź 4 GB RAM w zależności od wersji. Również od niej będzie zależeć czy pamięć wewnętrzna będzie wynosić 16, 32, 64 bądź aż 128 GB. Tak czy owak, każdą z tym wartości można rozszerzyć dodatkową kartą microSD do 64 GB.

 

Asus-ZenFone-Zoom-is-certified-by-TENAA (1)

 

Jednak co najciekawsze w tym smartfonie to możliwości fotograficzne. Aparat główny odznacza się 13 megapikselową matrycą radzącą sobie z trzykrotnym zoomem optycznym oraz laserowym autofocusem. Przednia kamerka pozwoli na wykonywanie zdjęć w wielkości 5 megapikseli.

 

Asus-ZenFone-Zoom-is-certified-by-TENAA

 

Warto zaznaczyć, że ZenFone Zoom w najgrubszym miejscu cechuje się 11,95 mm grubością i waży 185 gramów. Cena? 399 dolarów.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.