Z tygodnia na tydzień mamy coraz to lepsze zdjęcia HTC Bravo. Niespełna 7 dni temu do internetu wyciekło pierwsze real-photo flagowego modelu HTC z Androidem. Dzisiaj natomiast możemy zobaczyć HTC Bravo w całej okazałości. Czytelnik komorkomanii „Tomek” przesłał zdjęcie całkiem dobrej jakości. Jak można wnioskować po Polskim menu w telefonie. Zapewne dzisiaj lub wczoraj odbyła się w Polsce konferencja, dotycząca wprowadzenia Bravo na nasz rynek. W tym samym miejscu zaprezentowano także drugi model HTC z Androidem – Legend. Jest to następca niezwykle udanego modelu HTC Hero.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]


 

(ź)komorkomania.pl || Właścicielem zdjęcia jest komorkomania.pl

W jakiej Polskiej sieci według Was niedługo pojawią się HTC Bravo oraz Legend?
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).