sony

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Oficjalna prezentacja Snapdragona 820 miała miejsce kilka dni temu, a sieć już zaczęły obiegać informacje odnoszące się właśnie do obecności najnowszego chipsetu od Qualcomma w nadchodzących flagowcach najpopularniejszych producentów.

 

Według raportów, Sony jest bardzo zainteresowane wyposażeniem swojego najnowszego flagowca w procesor Qualcomma. Bardzo prawdopodobne jest więc, że Xperia Z6 będzie tym przełomowym modelem. Smartfon ma posiadać wyżej wspomniany procesor, który wspomagać ma 4 GB RAM. Całość ma pracować przy współpracy z ekranem o rozdzielczości Full HD i Androidem Marshmallow.

 

Niestety źródła nie podają, kiedy możemy spodziewać się nowych flagowców japońskiej firmy, ale biorąc pod uwagę fakt, że Sony wydaje swoje telefony średnio co 6 miesięcy, to już niebawem możemy być świadkami prezentacji nowego smartfona Sony.

 

Źródło : mobipicker

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.