Klub

 
Weekend niestety już się skończył. Niektórzy z Was spędzili wieczorno-nocny czas np. w klubach zabierając ze sobą smartfona. Jest to rzecz, bez której wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia na dyskotekę. Jednak trzeba zaznaczyć, że takie miejsca są bardzo niebezpieczne dla naszych urządzeń. Dlaczego i w jaki sposób przydaje się nam telefon w imprezowniach?
 
Ile razy zdarzyło Wam się zgubić słuchawkę w klubie? Spożywanie wysokoprocentowych trunków powoduje obniżenie naszej świadomości. Tracimy poczucie, tego co posiadamy w kieszeniach. Możemy zatem stać się ofiarą złodzieja. Ponadto nie trudno o bolesny upadek i najzwyklejsze zgubienie smartfona. Zanim wyruszymy na dyskotekę, powinniśmy zachować przede wszystkim umiar. Następnie wypadałoby zaopatrzyć nasze urządzenie w odpowiednie etui chroniące przed upadkami. Ewentualnie nie brać go w ogóle ze sobą (gdy wiemy, że nie będziemy mieli świadomości tego co się dzieje).
 
Gdy jednak zachowamy umiar i zadbamy o to by naszemu urządzeniu nic złego się nie stało, możemy go wziąć ze sobą. Staje się on wtedy bardzo przydatną rzeczą, ponieważ:
 
1. Posiada mapy – szukaliście kiedyś drogi do domu, która o trzeciej w nocy wydawała się Wam daleka, nieznana i niezrozumiała? Google Maps na pewno by Wam pomogło wtedy.
2. Ma aparat – zdjęcia to podstawa dobrej imprezy. Przydałby się zatem taki smartfon, który będzie posiadał sensor robiący przyzwoite ujęcia w ciemności i najlepiej z OIS, w końcu wstrząsy to naturalna sprawa podczas „melanżu”. Ponadto fotki z imprez to dobra pamiątka…ku przestrodze potomnym.
3. Jest dobry na podryw. Przydaje się, gdy chcemy się wymienić numerami telefonu z niebieskooką blondynką albo zrobić sobie z nią selfie, żebyśmy rano zobaczyli, czy faktycznie miała niebieskie oczy i jasne włosy…
4. Wzbogaca naszą wiedzę muzyczną. Ile razy nie wiedzieliście co to za „kawałek” jest grany przez DJ’a? Takie aplikacje jak Shazam lub Soundhound na pewno Wam pomogły rozwiązać zagadkę.
5. Mamy szybki dostęp do portali społecznościowych i komunikatorów. Dzięki nim dowiemy się, kto, kiedy, o której, gdzie i z kim.
 
źródło: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.