android-marshmallow-3_0

 

Z rana poinformowałem Was, że Xposed oficjalnie wspiera najnowszy system Google, a więc Androida 6.0 Marshmallow. Wielu z Was bardzo ucieszyła ta informacja, ale też wyraźnie zaznaczyłem, że trzeba uważać z modułami, gdyż nie wszystkie będą poprawnie współpracować z najnowszym oprogramowaniem.

 

Jeśli jednak boicie się testować swoje ulubione dodatki to w tym celu społeczność XDA-Developers postanowiła stworzyć osobny wątek, w którym informują zainteresowanych czy dany moduł poprawnie działa na Androidzie 6.0 Marshmallow czy też nie. Zainteresowani link znajdą tutaj: Klik! Wczoraj prosząc Was o przedstawienie swoich typów na najlepszy dodatek, mogę dzisiaj stwierdzić, że chociażby YouTube Background Playback nie działa, Gravitybox jest bardzo ograniczony, ale z App Settings już nie ma problemów. Oczywiście to kwestia kilku dni (maksymalnie tygodni), aż autorzy odpowiednich modułów zaktualizują swoje prace.

 

Zauważyłem również w komentarzach pod porannym wpisem, że wielu z Was narzeka również na brak roota. Nie wspomniałem o tym wcześniej, ale fakt – Xposed wymaga większych praw dostępu, co też powinno rozwiać wszelkie wątpliwości, które otrzymałem na adres mailowy.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.