Lista modułów Xposed działających na Androidzie 6.0 Marshmallow

Aplikacje

android-marshmallow-3_0

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Z rana poinformowałem Was, że Xposed oficjalnie wspiera najnowszy system Google, a więc Androida 6.0 Marshmallow. Wielu z Was bardzo ucieszyła ta informacja, ale też wyraźnie zaznaczyłem, że trzeba uważać z modułami, gdyż nie wszystkie będą poprawnie współpracować z najnowszym oprogramowaniem.

 

Jeśli jednak boicie się testować swoje ulubione dodatki to w tym celu społeczność XDA-Developers postanowiła stworzyć osobny wątek, w którym informują zainteresowanych czy dany moduł poprawnie działa na Androidzie 6.0 Marshmallow czy też nie. Zainteresowani link znajdą tutaj: Klik! Wczoraj prosząc Was o przedstawienie swoich typów na najlepszy dodatek, mogę dzisiaj stwierdzić, że chociażby YouTube Background Playback nie działa, Gravitybox jest bardzo ograniczony, ale z App Settings już nie ma problemów. Oczywiście to kwestia kilku dni (maksymalnie tygodni), aż autorzy odpowiednich modułów zaktualizują swoje prace.

 

Zauważyłem również w komentarzach pod porannym wpisem, że wielu z Was narzeka również na brak roota. Nie wspomniałem o tym wcześniej, ale fakt – Xposed wymaga większych praw dostępu, co też powinno rozwiać wszelkie wątpliwości, które otrzymałem na adres mailowy.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x