lg-nexus-3

Jak informuje francuska gazeta Le Figaro, już 29 października będzie miała miejsce oczekiwana przez wielu premiera nowego Nexusa od Google, którym ma zostać urządzenie wyprodukowane przez LG. Według francuskiej prasy smartfon zadebiutuje tam przed wejściem na rynek we francuskiej sieci SFR, będącej odłamem Vodafone.

Zgodnie z doniesieniami Le Figaro, właśnie dnia 29 października odbędzie się gala Dive Into Mobile, na której zostanie przedstawiony światu owoc pracy Google oraz LG. Urządzenie ma być sygnowane jako Nexus 4. Smartfon ma zostać błyskawicznie wprowadzony do sprzedaży poprzez sklep Play Store.

Wygląda na to, że nowy Nexus zbliża się wielkimi krokami. Cieszy Was ten fakt? Czy domniemana specyfikacja Nexus 4 od LG budzi Wasze uznanie? Zapraszamy do dyskusji.

Źródło: androidcentral

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.