Selfie animacje w Snapchacie? Pojawi się kolejne kilkadziesiąt efektów – aż chce się używać!

Aplikacje

selfie snapchat

Snapchat ostatnio rozwija się w błyskawicznym tempie. Notuje ogromne ilości użytkowników, przesłanych zdjęć, a także wnosi co jakiś czas naprawdę przydatne aktualizacje. Niektóry tyczą się funkcjonalności samej aplikacji, niektóre zaś trafiają do nas bezpośrednio. Jedną z nich są właśnie animowane dodatki do zdjęć selfie. I jeśli czekaliście na więcej, teraz pojawiło się właśnie kolejne 30 wariantów.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Animowane selfie w Snapchacie dodają nieco efektu naszym zdjęciom i sprawia, że aż chce się z nich korzystać. Póki co oferta zawiera jedynie siedem możliwych wariantów, z tym, że jeden z nich każdego dnia jest podmieniany. Aby zapobiec znużeniu, Snapchat postanowił dorzucić do tej puli dość pokaźną liczbę.

 

30 dodatkowych efektów, a każdy z nich kosztujący 99 centów. Warto dodać, że raz zakupiona animacja zostaje z nami na stałe. Niestety nie wiadomo jeszcze, jak często Snapchat będzie aktualizował nowe animacje. By włączyć dodatkowe efekty wystarczy przełączyć w aplikacji na kamerę przednią, a następnie przytrzymać palcem na naszej twarzy. Po chwili powinna wyświetlić się lista animacji do wyboru.

 

Na szczęście dla użytkowników są to opłaty opcjonalne. Darmowe animacje do selfie wciąż pozostaną, więc jeśli jesteście snap-amatorami to nie musicie się martwić o odchudzenie swojego portfela.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x