Odpowiedź Samsunga na Xperie Z5 Premium? Galaxy S7 Premium Edition zadebiutuje z ekranem 4K?

Newsy

samsung-logo

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ciekawe plotki dopływają do nas prosto z serwisu Weibo.Według tamtejszych informacji, najnowszy flagowiec Koreańczyków może również zagościć na salonach w wersji z ekranem 4K. Miałaby to być bezpośrednia konkurencja dla obecnej już na rynku Xperii Z5 Premium.

 

Samsung Galaxy S7 Premium Edition, bo tak ma nazywać się najbardziej ekskluzywny wariant nowego flagowca może zaskoczyć nas nie tylko ekranem 4K. Spodziewamy się zobaczyć przede wszystkim najnowszy procesor spod stajni Samsunga, czyli Exynosa 8890. Co ciekawe, standardowe wersje S7 mają posiadać 12-rdzeniowy układ GPU Mali T880.  W wersji premium ma być jednak udoskonalony układ graficzny, i tak według przecieków w wersji S7 Premium Edition zagości ten sam procesor, tylko że z 14-rdzeniami Mali T880 na pokładzie.

 

Na chwilę obecną nie ma więcej informacji o wersji premium S7, ale jak to w przypadku ekskluzywnych wariantów bywa, sama dostępność może być nieco ograniczona, a cena zapewne wielu zapaleńców od razu ostudzi.

 

Źródło: AndroidHeadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x