FIFA – niezbędna aplikacja przed każdym meczem naszej reprezentacji

Łukasz Pająk Aplikacje 2015-11-13

mecz polska islandia fifa live stream

 

Osobiście nie jestem zagorzałem fanem piłki nożnej, ale mecze naszej reprezentacji chętnie oglądam z czystej ciekawości. Jednak nie zawsze mogę siedzieć przed telewizorem czy też na żywo oglądać poczynania naszych piłkarzy. W takim razie nie pozostaje nic innego jak sprawdzać statystyki tekstowe.

 

Z ciekawości sprawdziłem, co oferuje sklep Play i natrafiłem na oficjalną aplikację organizacji FIFA. Zapewne wielu z Was zna ten program, ale dla takich osób jak ja będzie to nowość. W takim razie ten tytuł znajdziecie oczywiście za darmo w sklepie pod następującym linkiem: Klik! Co oferuje? Najnowsze informacje dotyczące zespołów reprezentacji poszczególnych państw, ranking, dostęp do sklepu, ale przede wszystkim statystyki na żywo. Dzisiejszy towarzyski mecz Polski z Islandią również będzie opisywany. Dla przypomnienia, pierwszy gwizdek usłyszymy o 20:45. Rejestrując się automatycznie będziemy dostawać powiadomienia z informacjami dotyczącymi Polski, która obecnie znajduje się na 38. miejscu w rankingu FIFA. Niestety, są też wady – brak wsparcia dla naszego ojczystego języka.

 

Oczywiście wielu z Was zapewne będzie wolało korzystać z tzw. Live Streamów czy też komentarzy tekstowych, ale aplikacja FIFA z pewnością wystarczy, żeby szybko poznać najnowsze dane dotyczące konkretnego meczu. Jednak być może Wy polecicie mi ciekawsze rozwiązanie jak śledzić mecze reprezentacji będąc w trasie?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x