lg

Coraz więcej pojawia się informacji świadczących o tym, że nowy Nexus zostanie wyprodukowany przez koreański koncern LG Electronics. Jak informowaliśmy Was ostatnio, w sieci pojawiły się zdjęcia domniemanego prototypu LG Nexus.

Kolejnym przeciekiem dotyczącym prawdopodobnego nowego smartfona Google wydaje się być zdjęcie, które znajdziecie poniżej. Zostało ono wykonane w bazie danych sieci sprzedającej smartfony i tablety Carphone Warehouse, i przedstawia fragment ekranu na którym widnieją 2 pozycje oznaczone jako LG Nexus 4. Ze zdjęcia można wnioskować, iż będzie można je dostać w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Przypomnijmy, że w bazowanym na Optimus G LG Nexusie znajdziemy prawdopodobnie procesor Qualcomm S4 pro o zegarze 1,5 GHz, ekran HD wielkości 4,7 cala oraz 2 GB RAM. Nazwa kodowa smartfona to przypuszczalnie LG E960.

 lg-nexus-4-lg-e960

Chcielibyście by te doniesienia okazały się prawdziwe?

Źródło: androidcentral

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.