Galaxy S3 mini już wkrótce – daleko mu do oryginału

Newsy

sgs3mini
Samsung Galaxy S3 to aktualnie jeden z najciekawszych smartfonów z Androidem na pokładzie. Część użytkowników narzeka jednak, że ekran o przekątnej 4,8″ jest zbyt duży i wolą oni sięgać po urządzenia o mniejszych gabarytach. W teorii świetnym pomysłem jest więc wypuszczenie przez Samsunga do sprzedaży smartfona Galaxy S3 mini.

Jego premiera będzie miała miejsce już jutro i do Sieci przedostała się specyfikacja techniczna nadchodzącego smartfona. Niestety, pod względem specyfikacji wersja mini nie ma nic wspólnego z oryginałem.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zamiast czterordzeniowego Exynosa znajdziemy dwurdzeniowy układ ST-Ericsson U8420 o taktowaniu 1GHz, który wspomagany będzie przez 1 GB RAM. Ekran urządzenia został wykonany w technologii Super AMOLED i oferuje przekątną 4″ i rozdzielczość WVGA (800×480). Galaxy S3 mini zostanie wyposażony w 16 GB pamięci, NFC i baterię 1500 mAh, a domyślną wersją systemu będzie Android 4.1 Jelly Bean.

Co sądzicie na temat tego smartfona? Czy uważacie, że zasługuje on na miano Galaxy S3 mini, czy też nie powinien być członkiem flagowej rodziny Galaxy S? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

źródło: theverge.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x