Dziś mieliśmy do czynienia z prawdziwym wysypem zdjęć rzekomego Nexusa od LG, o którym mówi się już od jakiegoś czasu. Przypomnijmy, że będzie on bazował na flagowym Optimusie G i zostanie wyposażony między innymi w czterordzeniowy układ Snapdragon S4 Pro. Niepublikowane dotąd zdjęcia tego urządzenia pochodzą z dwóch różnych źródeł i przedstawiają dwa delikatnie odmienne smartfony, które jednak posiadają kilka elementów wspólnych, co pozwala nam sądzić, że są to prototypy jednego modelu.

lg-e960-leak

Urządzenie z pierwszego przecieku jest zapewne wcześniejszym prototypem i posiada design bardziej przypominający Optimusa G. Na zdjęciu możemy zauważyć, że smartfon posiada najprawdopodobniej lakierowaną obudowę, a do obsługi systemu wykorzystuje przyciski ekranowe. Urządzenie posiada oznaczenie E960, pracuje pod kontrolą Androida 4.1.2 i jesteśmy ciekawi, czy to właśnie z tym wydaniem systemu trafi do sprzedaży.

lg-nexus-front-back-630x472

Kilka godzin później do Sieci przedostały się kolejne zdjęcia, zapewne przedstawiające to samo urządzenie, co możemy wnioskować na podstawie ułożenia obiektywu aparatu i diody LED oraz głośnika z tyłu obudowy. Z frontu smartfon LG bardzo przypomina Galaxy Nexusa i sądzimy, że ten design może być bliski ostatecznemu. Tył obudowy wciąż jest błyszczący, lecz w tym wypadku został pokryty interesującym wzorem z niewielkich kropek. 

lg-nexus-bottom-leak-630

Co sądzicie na temat nadchodzącego Nexusa od LG? Czy podoba się Wam to, że urządzenie kontynuuje stylistykę poprzedniego Nexusa? Czy skusilibyście się na zakup smartfona od Google i LG? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

źródło: androidandme.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski