Wciągające i wielokrotnie nagradzane This War of Mine w końcu dostępne na smartfony

mm Adam Lulek Aplikacje 2015-11-11

this-war-of-mine-e3-2014-2

 
Jakiś czas temu, zbierająca wiele nagród polska gra This War of Mine została wydana na PC, a później na tablety z Androidem i iOSem. Niestety twórcy przez długi czas nie informowali o wersji na smartfony. W komentarzach na portalu Faceook pojawiały się wpisy o trudnościach z dostosowaniem interfejsu gry, do tak małych urządzeń. W końcu udało się! Dzisiaj tytuł trafił na smartfony.
 
Przypomnijmy, że w grze „This War of Mine” nie wcielasz się w elitarnego żołnierza. Stajesz na czele grupki cywilów, starających się przeżyć w oblężonym mieście, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów i szabrowników. Ta gra pozwoli ci ujrzeć wojnę w zupełnie nowym świetle.
 
Tempo rozgrywki w „This War of Mine” wyznaczane jest przez cykl dni i nocy. Za dnia snajperzy nie pozwalają ci opuścić schronienia, musisz więc skupić się na dbaniu o swoją kryjówkę – wytwarzaniu przedmiotów, handlu i opiece nad ocalałymi. Nocą zaś wysyłasz kogoś do jednej z niepowtarzalnych lokacji z zadaniem zdobycia przedmiotów, które pomogą ci przetrwać.

 
Produkt w sklepie Google Play kosztuje dziś w promocji jedynie 19,99 zł (przypomnę, że wersja tabletowa na starcie była dostępna za 59,99 zł!). Za takie pieniądze dostajemy produkt, który niczym nie odbiega od tego dostępnego na PC. Myślę więc, że warto zakupić tę grę, tym bardziej, że wciąga na wiele godzin i zdążyła już zebrać wiele pozytywnych recenzji oraz szereg nagród. Ponadto atutem This War of Mine jest brak reklam i możliwość grania bez potrzeby posiadania Internetu np.: w podróży. Spójrzcie także na wysoką średnią ocen w sklepie Google.
 
źródło: 11bit studios


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x