ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pamiętacie Flappy Bird? Timberman jest lepszy i w dodatku polski

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Timberman
Timberman

 
Gry graficznie wzorowane na te z ubiegłego wieku zdobywają fanów na całym świecie. Ostatnim tego typu hitem był tytuł Flappy Bird. Zasady tego typu tytułów są banalne. Nie zmienia to faktu, że wiele osób spędza mnóstwo czasu przechodząc następne etapy.
 
Konkurencją dla wspomnianej gry jest Timberman – drwal jakich mało. W tytule mamy do dyspozycji kilkanaście zabawnych postaci. Naszym zadaniem jest rąbanie drzewa, przy czym musimy unikać gałęzi przesuwając się z lewej na prawą stronę i z powrotem. W czasie zadania sukcesywnie naliczane są punkty. Należy jednak uważać na poziom zdrowia, który tracimy gdy oberwiemy gałęzią. Gra kończy się gdy nasz czerwony pasek dojdzie do zera. Minusem jest brak możliwości grania online z innymi użytkownikami – co jest możliwe w wersji stacjonarnej tytułu. Warto dodać, że gra jest zrobiona przez polską firmę Digital Melody.
 

 
Taki opis tytułu możemy znaleźć w Google Play:
Timberman to szybka gra zręcznościowa z klimatyczną oldschool-ową grafiką i muzyką.
Genialny w swej prostocie gameplay uzależnia i daje mnóstwo satysfakcji przy każdym pobitym rekordzie. Ścinaj drzewo raz z lewej, raz z prawej strony i unikaj tych wrednych gałęzi, a zostaniesz panem lasu, mistrzem ciętej siekiery, drwalem na miarę XXI wieku. 4 różne scenerie, 8 różnych drwali do odblokowania. Podnieś rękawicę oraz siekierę i wpisz swoje nazwisko na lata do tabel wyników z całego świata.

Polecam!
 
źródło: Google Play

Sprawdź najnowsze wpisy