oukitel k6000 spalany

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Kreatywną drogą Chińczycy chcą dojść do potencjalnych klientów, to trzeba przyznać. Mieliśmy już uderzanie w smartfona młotkiem, deptanie, topienie, potem przyszła pora na udowodnienie, że za pomocą Oukitela możemy ugotować zupę. Teraz na telefony marki Oukitel czekała chyba najcięższa przeprawa. Producent zdecydował się bowiem… podpalić model K6000, aby udowodnić publice, że jest on naprawdę wykonany z metalu.

 

 

Jak widzimy smartfon pozytywnie przeszedł ten test. Sądzimy jednak, że jest wiele innych sposobów aby udowodnić z jakich materiałów wykonane jest urządzenie. Nie zmienia to oczywiście faktu, że kreatywność Chińczyków chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać.

 

Strach pomyśleć, co czeka smartfony Oukitel w najbliższej przyszłości. Jak myślicie, jakie katusze K6000 będzie przechodził następnym razem?

 

Źródło: Gizchina

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.