Samsung zdobywa aż 38 (!) nagród od organizatorów targów CES 2016

Newsy

samsung galaxy note 5 s6 edge+ oficjalnie kjsadkjbasd

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Chwalić każdy się lubi, szczególnie wielkie korporacje toteż Samsung chętnie korzysta z tej okazji, gdyż faktycznie ma sporo do powiedzenia. Tym razem Koreańczyków docenili organizatorzy targów CES, którzy wręczyli bohaterowi tego wpisu aż 38 nagród w 18 różnych kategoriach, w tym 3 nagrody za najlepszą innowację.

 

W takim razie za co Samsung zgarnął aż tyle nagród? Między innymi za:

 

  • Galaxy S6 Edge+;
  • Gear S2;
  • SLEEPSense Sleep Monitor;
  • Galaxy View;
  • Gear VR;
  • pamięć UFS2.0;
  • ATIV Book 9 Pro.

 

I wiele, wiele, więcej, ale pierwsze trzy wymienione pozycje otrzymały właśnie nagrodę za największą innowację, czyli najbardziej prestiżowe odznaczenie targów CES. Ze statystyk warto jeszcze wymienić ile nagród zdobył Samsung od tych samych organizatorów na przestrzeni ostatnich 10 lat. Przede wszystkim ogólnie zostało wręczonych 309 wyróżnień, w tym 22 nagrody za największą innowację. To może robić wrażenie.

 

Chętni chcący poznać więcej szczegółów dotyczących nagrodzonych produktów czy też ich historii mogą zajrzeć na blog Samsunga: Klik! Ja osobiście zastanawiam się tylko czemu Galaxy S6 Edge+ jest największą innowacją? Prędzej wręczyłbym tę nagrodę mniejszemu modelowi – w końcu był pierwszy, a model z „plusem” to tylko powiększona odmiana.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x