83000 pkt w AnTuTu? Huawei Mate 8 taki wynik zjada na śniadanie – Usain Bolt wśród smartfonów

Newsy

Mate7-HandsOn-01-970-80

Nowe procesory są ostatnio tematem nr jeden, jeśli chodzi o potęgę wydajności nadchodzących smartfonów. Na początku bieżącego miesiąca odbyła się premiera jednostki od Huawei, czyli Kirin 950. Pamiętacie jaki wynik osiągnął w benchmarku? Jeśli nie, to Wam przypomnę – 83000 punktów. Teraz znów możecie o nim zapomnieć. Ostateczny wynik jest o wiele większy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Co mam na myśli mówiąc ostateczny wynik? Ano to, że teraz test przeprowadzono już w przyszłym właścicielu, czyli w Huawei Mate 8. Potęga tego smartfona zaczyna się rysować mocną krechą. Oprócz Kirina 950 smartfon wyposażony jest jeszcze w 3 bądź 4 GB RAM (w zależności od wersji), 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej oraz dwa aparaty: główny z matrycą 13 megapikseli (choć mówi się nawet o obecności 20,7 megapikselowej kamerki) oraz przedni 8 megapikselowy.

 

Przejdźmy jednak do rzeczy. Huawei Mate 8 w teście AnTuTu zdobył 89630 punktów, co stawia go znacznie wyżej niż telefony konkurencji takie jak Samsung Galaxy S6 czy Note 5. Huawei z każdym nowym produktem stawia poprzeczkę wyżej i wyżej. Firma dostała niezwykłego „kopa”, a jej rozwój zauważają pewnie wszyscy, nie tylko ci zainteresowani technologią.

 

mate 8 antutu

 

Pozostaje kwestia ceny. Za ten 6 calowy phablet z rozdzielczością 1440p przyjdzie nam zapłacić 520 dolarów, o ile wybierzemy wersję z 3 GB RAM. Mocniejszy model wyposażony w 4 GB RAM kosztuje już 610 dolarów. Owszem, nie są to niskie kwoty, lecz telefon to kwintesencja klasy premium. Premiera 26 listopada.

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x