Do sieci trafiają już pierwsze plotki dotyczące nowego flagowca od Samsunga. Co prawda na premierę urządzenia zapewne poczekamy jeszcze parę ładnych miesięcy, ale nie stoi to na przeszkodzie by móc już domniemywać, co też takiego specjalnego znajdziemy w następcy Galaxy S III.

Redaktorzy serwisu Phone Arena dotarli do informacji, że Galaxy S IV będzie posiadał 13 megapikselową kamerę, która pozwoli na robienie zdjęć o rozdzielczości 4208 x 3120 pikseli. Nie należy jednak spodziewać się, że takie informacje wywołają wojnę na megapiksele. Zapewne poziom ten stanie się standardem, ale nie będzie powodował, że konkurencyjne modele będą mieć kamery powyżej 13 megapikseli. Prawdopodobnie Samsung będzie starał się również, aby kolejny model potrafił nie tylko robić duże zdjęcia, ale i również o jeszcze lepszej jakości.

PS. Uprzedzając niektóre komentarze: zdjęcie u góry jest tylko koncepcją jednego z designerów dostępną na concept-phones.com.

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.