Zrzut ekranu 2015-11-05 o 18.02.39

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niedawny wyciek informacji dotyczący nowego modelu HTC szybko zostaje sprostowany. One X9 nie będzie flagowym modelem tak jak to pierwsza plotka mówiła. W obronie „prawdziwych” nieoficjalnych informacji stają czołowe osoby, które wręcz parają się tym od kilku dobrych lat.

 

Zapewne nikomu nie muszę przedstawiać Evana Blassa (Evleaks) jak i LlabTooFeR. Tych dwóch panów postanowiło sprostować fałszywe informację dotyczące One X9. Oto najważniejsze tweety:

 

 

W takim razie sprawa jest prosta. Nadchodzący smartfon będzie niżej stawiany niż One A9, aczkolwiek z większym wyświetlaczem. Tym samym One M10 utrzyma swoją pozycję flagowego modelu w portfolio. Kiedy dokładnie poznamy One X9? Tak, jak to możecie doczytać na powyższych tweetach, czyli 2-3 miesiące przed One M10 a to może oznaczać targi CES 2016, ewentualnie nawet pod koniec bieżącego roku.

 

W takim razie widać duże zmiany w portfolio HTC. Seria One nieco traci na swoim prestiżu, gdyż niektóre modele idealnie pasowałyby do rodziny Desire. Pozostaje jeszcze kwestia designu – Tajwańczycy zapowiadali, że kolejne smartfony będą wzorowane na One A9 – tylko czy to aby na pewno dobry ruch?

 

 

źródło: GSMArena.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.