zuk z2

 

W to, że ZUK Z1 będzie miał swojego następce chyba nikt nie wątpił. Większości chodziło bardziej o datę premiery następcy oraz jego parametry. Z najnowszych doniesień potwierdzonych przez samego prezesa marki dowiedzieliśmy się, że następca Z1 będzie miał swoją premierę w 2016 roku. Nie wiadomo na ten moment niestety nic o konkretnej dacie debiutu Z2.

 

Jeśli zaś chodzi o samą specyfikację, to najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wyposażenie ZUK Z2 w najnowszego Snapdragona 820 firmy Qualcomm. Na ten moment nie ma więcej informacji na temat specyfikacji Z2, ale spodziewamy się, że producent znowu wyceluje bardzo wysoko.

 

Podczas zapowiedzi odnoszących się do ZUK Z2 nie obyło się oczywiście bez wspomnienia modelu Z1. Prezes firmy ZUK dla posiadaczy tego modelu ma bardzo dobre wieści. Producent zapowiada, że już w grudniu zakończą się testy beta nowego ZUI opartego o Androida 6.0 Marshmallow, a już w pierwszym kwartale 2016 roku spodziewać się można finalnego produktu. To z pewnością umili czas oczekiwania na następce tego udanego modelu.

 

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.