ZUK Z2 już w następnym roku, a posiadacze Z1 niebawem będą mogli się cieszyć Androidem 6.0 Marshmallow

Newsy

zuk z2

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W to, że ZUK Z1 będzie miał swojego następce chyba nikt nie wątpił. Większości chodziło bardziej o datę premiery następcy oraz jego parametry. Z najnowszych doniesień potwierdzonych przez samego prezesa marki dowiedzieliśmy się, że następca Z1 będzie miał swoją premierę w 2016 roku. Nie wiadomo na ten moment niestety nic o konkretnej dacie debiutu Z2.

 

Jeśli zaś chodzi o samą specyfikację, to najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wyposażenie ZUK Z2 w najnowszego Snapdragona 820 firmy Qualcomm. Na ten moment nie ma więcej informacji na temat specyfikacji Z2, ale spodziewamy się, że producent znowu wyceluje bardzo wysoko.

 

Podczas zapowiedzi odnoszących się do ZUK Z2 nie obyło się oczywiście bez wspomnienia modelu Z1. Prezes firmy ZUK dla posiadaczy tego modelu ma bardzo dobre wieści. Producent zapowiada, że już w grudniu zakończą się testy beta nowego ZUI opartego o Androida 6.0 Marshmallow, a już w pierwszym kwartale 2016 roku spodziewać się można finalnego produktu. To z pewnością umili czas oczekiwania na następce tego udanego modelu.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x