Galaxy S III Mini – „mały” smartfon od Samsunga

Newsy

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Samsung Galaxy S III jest bardzo popularnym urządzeniem. Nie wszyscy jednak są w stanie zaakceptować jego dość duże gabaryty. Dużo osób twierdziło, że jeżeli pojawiłaby się wersja o mniejszej przekątnej ekranu to z pewnością by się w nią zaopatrzyli. Samsung postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom takich osób i już niedługo będzie można nabyć „es trójkę” mini.

Niemiecki oddział koreańskiego producenta rozesłał zaproszenia na imprezę w trakcie której ma zostać zaprezentowanie nowe urządzenie. Hasłem przewodnim jest „Coś tak wielkiego może być tak małe. Coś tak małego może być tak wielkie”. W tle zaproszeń zauważalne jest też logo Galaxy S, dlatego w internecie większość osób jest zdania, że Samsung zaprezentuje wszystkim właśnie Galaxy S III Mini.

Według niepotwierdzonych informacji smartfon ma posiadać ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cale wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli, dwurdzeniowy procesor (niestety trudno jest stwierdzić jakie może mieć taktowanie) oraz 5 megapikselowy aparat. Cena urządzenia ma prawdopodobnie wynieść 250 euro.

Konferencja została zaplanowana na 11 października br.

Źródło: GSM Arena

 


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x