Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Samsung Galaxy S III jest bardzo popularnym urządzeniem. Nie wszyscy jednak są w stanie zaakceptować jego dość duże gabaryty. Dużo osób twierdziło, że jeżeli pojawiłaby się wersja o mniejszej przekątnej ekranu to z pewnością by się w nią zaopatrzyli. Samsung postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom takich osób i już niedługo będzie można nabyć „es trójkę” mini.

Niemiecki oddział koreańskiego producenta rozesłał zaproszenia na imprezę w trakcie której ma zostać zaprezentowanie nowe urządzenie. Hasłem przewodnim jest „Coś tak wielkiego może być tak małe. Coś tak małego może być tak wielkie”. W tle zaproszeń zauważalne jest też logo Galaxy S, dlatego w internecie większość osób jest zdania, że Samsung zaprezentuje wszystkim właśnie Galaxy S III Mini.

Według niepotwierdzonych informacji smartfon ma posiadać ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cale wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli, dwurdzeniowy procesor (niestety trudno jest stwierdzić jakie może mieć taktowanie) oraz 5 megapikselowy aparat. Cena urządzenia ma prawdopodobnie wynieść 250 euro.

Konferencja została zaplanowana na 11 października br.

Źródło: GSM Arena

 
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.