HTC One M10

 
Kilka dni temu pisaliśmy o wyciekach dotyczących modelu One X9, którego ulotka wyciekła do Internetu. Warto jeszcze przypomnieć, że nie tak dawno HTC pokazało kontrowersyjny One A9 i zapowiedziało taki sam design dla przyszłych flagowców. Jeśli uznamy ten model jako flagowy, to można stwierdzić, że firma wydaje urządzenia co pół roku (cena jest odpowiednio wysoka jak na najwyższą półkę przystało).
 
Oczekuje się, że wspomniany wcześniej HTC One X9, zostanie wydany na początku następnego roku. Jednak według dewelopera HTC (@LlabTooFer, który znany jest z wiarygodnych informacji), urządzenie to będzie pozycjonowane jako średniak (niżej niż A9). Ponadto dowiadujemy się, że 2-3 miesięce po wypuszczeniu tego modelu, Tajwańczycy pokażą następcę smartfonu One M9, czyli One M10.
 
Póki co nie znamy specyfikacji tego urządzenia. Z kolei jednak wiemy, że podane wcześniej parametry X9 są nieprawdziwe: nie będzie ekranu Quad HD, ani Snapdragona 820 lub procesora MediaTek Helio X20. Nie zobaczymy też 4 GB RAM, ani baterii o pojemności 3500 mAh.
 
Evleaks potwierdza, że X9 nie będzie flagowcem i podaje jego parametry: 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 1920, 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, 13 MP tylny aparat i 4 MP przedni, bateria o pojemności 3000 mAh.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.