Acer Iconia A100, A200 i A500 bez Jelly Bean

Newsy

acer-iconia-tab-a500
Aktualizacje do najnowszej wersji Androida, czyli Jelly Bean, rozpoczęły się już na dobre i kolejni producenci publikują informacje na temat urządzeń, które mogą spodziewać się wkrótce nowej wersji oprogramowania. W niektórych przypadkach użytkownicy dowiadują się jednak, że okres wspierania danego sprzętu już minął i oczekiwanie na upragnioną aktualizację jest całkowicie próżne.

Wygląda na to, że taki los może spotkać użytkowników pierwszej generacji tabletów Acera, czyli Iconia A500, A100 i A200. Informacja ta ma pochodzić rzekomo bezpośrednio od pracownika firmy, lecz mamy nadzieję, że niebawem tajwańskie producent wyda oficjalne stanowisko w kwestii aktualizacji do Jelly Bean dla wspomnianych urządzeń.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

źródło: ubergizmo.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x