YouTube odtwarzany w tle? To możliwe i wcale nie potrzeba roota

1 minuta czytania
Komentarze
firetube offline youtube

YouTube cały czas się rozrasta, a to oznacza, że stał się liderem w swojej kategorii. Tym samym jeśli szukamy konkretnych filmów czy też chcemy posłuchać muzyki to zazwyczaj sięgamy właśnie do tej aplikacji. Oczywiście jest też Spotify itp., ale tę kwestię zostawmy z boku.

Oczywiście Google nie może pozwolić na minimalizowanie aplikacji YouTube na Androidzie za sprawą reklam, które często zmuszeni jesteśmy oglądać do końca. Jednak jest na to rada i to bardzo prosta, gdyż nie musimy mieć dostępu do „roota”. Konieczność przerabiania smartfonu eliminowała wiele propozycji z XDA. Jednak do rzeczy. Rozwiązaniem jest FireTube, ale tej aplikacji oczywiście nie znajdziemy w sklepie Play. Mimo wszystko, cały proces jest w pełni legalny i nie ma mowy o „piraceniu”. Program ten znajdziemy w sklepie Amazon, który możecie zainstalować z następującego linku: Klik! Dalej nie powinniście mieć problemu z instalacją. Co ciekawe, FireTube pozwala również na odtwarzanie w tle wideo, a nie tylko audio.

Powyższa propozycja to tylko przykład, gdyż tego typu programów jest wiele toteż dajcie znać jak Wy sobie poradziliście z YouTubem odtwarzanym w tle. Oczywiście bez konieczności posiadania zrootowanego urządzenia.

Motyw