blackberry priv venice tapeta

 

BlackBerry Priv jako pierwsze urządzenie z Androidem od tej firmy uważane jest za próbę odbicia się od dna. Mobilna platforma Google ma w sobie to, że każdy producent wykorzystujący ten system musi jakoś się wyróżnić. W takim razie, jak Kanadyjczycy sobie z tym faktem poradzili?

 

Android 5.1 Lollipop, z którego korzysta Priv to w głównej mierze czysty system, ale pojawiło się kilka zmian. Przede wszystkim stworzono kalendarz, ale zacznijmy od początku. Każdy z Was może sprawdzić na swoim smartfonie jak to wygląda toteż po kolei:

 

  1. Klawiatura – link do pobrania: Klik!
  2. Usługi BlackBerry – link do pobrania: Klik!
  3. BlackBerry Launcher – link do pobrania: Klik!
  4. Tapeta – widoczna powyżej, pełna rozdzielczość (QuadHD): Klik!
  5. Kalendarz – link do pobrania: Klik!

 

Tak oto Wasz smartfon zmienił się w Androida od BlackBerry. Oczywiście Priv to wciąż nie jest – chyba, że podłączycie fizyczną klawiaturę QWERTY. Mimo wszystko, tak to wygląda na przykładzie Galaxy S6 Edge:

 

blackberry priv launcher tapeta

 

 

Zainteresowani? W takim razie do dzieła, a wrażeniami podzielcie się w komentarzach. Co byście zmienili, co byście poprawili, a co poradzili konkurencji ściągnąć?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.